- file://OPJ8UYXvxR0eX1Sk

U nás se můžete těšit na jediné tankové plzeňské pivo ve městě, které je synonymem kvality a tradice. Naši pivní nabídku doplňují další piva z českých pivovarů, která potěší každého milovníka jak zlatavého, tak tmavého moku. Naše kuchyně je oslavou tradičních českých pokrmů připravovaných s láskou a péčí. Vyzkoušejte naše domácí speciality jako svíčkovou na smetaně, vepřo knedlo zelo nebo domácí guláš, které jsou připravovány s důrazem na kvalitu a čerstvost surovin.

Náš přátelský a profesionální tým je zde vždy proto, aby vám poskytl nezapomenutelný zážitek. Kromě skvělého jídla a pití nabízíme během roku také pravidelné kulturní a zábavní akce, včetně živé hudby a uměleckých vystoupení, které přitahují jak místní obyvatele, tak turisty z celého světa. Naše vnitřní prostory pojmou až 130 hostů, zatímco prostorná venkovní terasa nabízí dalších 100 míst k sezení.

Český Krumlov, se svým bohatým historickým a kulturním dědictvím, je dokonalým místem. Projděte se malebnými uličkami, obdivujte krásy renesančního zámku a přijďte si užít gastronomický zážitek k nám do DEPA, kde tradice české pohostinnosti ožívá v každém detailu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!